?

Досліджую сімейне життя)

Олена Шабуніна

Name:
olena_shabunina
Birthdate:
5 August
Location:
External Services:
  • olena_shabunina@livejournal.com
Цей журнал - майданчик для роздумів над стосунками чоловіків та жінок, відносинами в родині та шлюбі. Я підтримую та розвиваю ідеї, засновані та сімейних та християнських цінностях, а отже на цьому блозі Ви не знайдете меседжі про те, як чудово робити аборт, чи фрази типу "розлучення - це єдиний вихід".

Я співорганізатор та адміністратор громадської ініціативи "Сімейний Клуб". Ми проводимо семінари та тренінги для пар (сімейних і незовсім:) До нас на заняття приходять всі, хто хоче розвиватись як пара, будувати гармонію в відносинах, краще пізнати себе і основи подружнього життя, з метою підготовки до шлюбу чи просто цікавого та якісного часу для вдох! :)

Я завжди відкрита до цікавих та змістовних дискусій та залюбки знайомлюсь з новими людьми - то ж не соромтесь - давайте френдитись! :)

Olena Shabunina | Створіть Свою Візитку


Follow Familyclub_Kiev on Twitter
Бог, Київ, віра, життя, концептуальні атмосферні кав'ярні, кохання, психологія стосунків, родина, соціальна реклама, стосунки чоловіка та жінки, супричасна християнська психотерапія, сім'я, сімейна психологія, сімейне консультування, сімейне кіно, сімейні подорожі, хороша музика, християнство, цікаві люди, шлюб тощо

Statistics